pracovník ve výrobě

VMS VISION, s.r.o. Jihomoravský kraj, Blansko
Plný úvazek

20000 — 30000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup dle dohody.
Jsme výrobní, česká rodinná firma s tradicí od r. 1993, oceněná jako Rodinná firma roku 2018. Vyrábíme školní a kancelářské tabule, nástěnky, vitríny, atd. Nabízíme práci v menším kolektivu, slušné a korektní zacházení.
Náplň práce:
- výroba na strojích kovovýroby, dřevovýroby, řemeslná ruční výroba
- předpokládáme občasnou jednodenní montáž u zákazníka v interiérech
Předpoklady pro výkon práce:
- SO, SOU nejlépe technického směru výhodou
- čtení technických výkresů, technické myšlení
- dobrý vztah k fyzické a řemeslné práci
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- fyzická zdatnost
- výborná znalost českého jazyka
- odborná způsobilost v elektrotechnice (vyhl.50/1978 Sb., § 6) výhodou
Zaměstnanecké výhody: stravenky, čtvrtletní prémie, penzijní připojištění atd.
Více informací najdete na www.vms.cz, sekce Kariéra
První kontakt mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: VMS VISION, s.r.o.
  • Termin: 17.5.2021
  • Místo: Jihomoravský kraj, Blansko
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 7.8.2021