pracovník nákupu

TESLA BLATNÁ, a.s. Jihočeský kraj, Strakonice
Plný úvazek

25000 — 30000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovník nákupu
Pracovní náplň:
- Denní komunikace s dodavateli
- Nákup komponentů (elektrosoučástky, plastové díly a mechanické díly)
- Vyhledávání nových dodavatelů a udržování vztahů se stávajícími
- Práce ve firemním informačním systému

Požadujeme:
- Min. SŠ vzdělání - technické zaměření velkou výhodou
- Znalost AJ - slovem i písmem
- Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- Samostatnost, aktivní přístup k plnění úkolů
- Dobrá uživatelská znalost práce na PC - Excel
- RP sk. B
Nabízíme:
- Práci ve stabilní české společnosti,
- Možnost vzdělávání a profesního růstu,
- Odpovídající platové ohodnocení,
- Firemní benefity,
- Flexibilní pracovní dobu,
- Nástup možný ihned

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: ozanakova@tesla-blatna.cz
Kontakt: Margita Ozaňáková, HR Manager, tel.: 383415380, 722499544.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TESLA BLATNÁ, a.s.
  • Termin: 10.5.2021
  • Místo: Jihočeský kraj, Strakonice
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.7.2021