Asistent/ka jednatele/personalista

TGA Facility s.r.o. Moravskoslezský kraj, Bruntál
Plný úvazek

25000 Kč

Detail pracovní pozice

místo výkonu práce : Krnov
Co Vás čeká:
o Organizace, plánování schůzek a přijímání návštěv
o Zodpovědnost za správu kalendáře ředitele
o Reporting a tvorba prezentací
o Organizace meetingů a návštěv - booking hotelů, letenek aj.
o Správa docházky, personalistika, správa datových schránek
o Zodpovědnost za správu služebních telefonů a platebních karet
o Evidence přijatých a vydaných faktur, evidence pošty
Co potřebujete pro tuto práci:
o SŠ vzdělání
o Anglický jazyk slovem i písmem na komunikativní úrovni výhodou
o Výborná znalost MS Office, zejména Powerpoint, Outlook a Excel, POHODA
o Příjemné vystupování
o Organizační schopnosti
Co vám můžeme nabídnout?
o motivační mzdové ohodnocení
o dlouhodobý kontrakt
o benefity: služební auto, telefon, notebook, možnost ubytování
o podmínky pro váš profesní růst

Hlásit se na e-mail info@tga-holding.cz
Z : 7.5.2021

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TGA Facility s.r.o.
  • Termin: 1.8.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Bruntál
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.10.2021