Diagnostik stokové sítě

Severočeská servisní a.s. Ústecký kraj, Chomutov
Plný úvazek

21000 Kč

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: severoceskaserv@teamio.eu
nebo volat na tel. č. 702 292 071 v pracovní dny a domluvit pohovor

Místo výkonu práce - Chomutovská č.p. 238, 431 41 Údlice

Vaším úkolem bude:
" zajišťovat kontrolu na stokové síti prostřednictvím kamerového systému v terénu ve stížených hygienických podmínkách
" provádění optické inspekce na sítích a zaměřování pomocí softwaru, kterým je systém vybaven,
" vyhodnocovat stav stokové sítě,
" odhalovat případné havárie a poškození na stokové síti,
" vytyčovat cesty stokových sítí,
" zjištěné informace zpracovávat a předávat nadřízenému;

Nabízíme
" jistotu a stabilitu silné společnosti,
" stravenky, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky,
" zaučení týmem kolegů,
" možnost dalšího vzdělávání.

Požadujeme
" vzdělání SOU - minimálně výuční list - nejlépe technického směru,
" řidičský průkaz "B",
" nutná dobrá fyzická zdatnost
" znalost práce na počítači na uživatelské úrovni.

Výhodou pro Vás bude:
" zkušenost s podobným systémem na diagnostiku.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností na dobu neurčitou.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Severočeská servisní a.s.
  • Termin: 1.6.2021
  • Místo: Ústecký kraj, Chomutov
  • Plat: od 21000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.7.2021