OBSLUHA CNC STROJŮ (DIVIZE HYDRAULIKA

OSTROJ a.s. Moravskoslezský kraj, Opava
Plný úvazek

135 Kč

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz

POŽADUJEME:
- SOU - vyučen ve strojírenském oboru s praxí min. 3 roky podmínkou.
- Výborná znalost čtení technických výkresů podmínkou.
- Znalost řídícího systému HEIDENHAIN, SINUMERIC, FANUC výhodou.
- CNC programování v systému HEIDENHAIN, SINUMERIC, FANUC výhodou.
- Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou.
- Samostatnost a flexibilita.
- Ochota pracovat ve 3 směnném provozu.

NABÍZÍME:
- Týden dovolené navíc, závodní stravování.
- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru.
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy.

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK JE STANOVEN VE VÝŠI 30 000 Kč.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Odpovídá za používání kalibrovaných měřidel a provádění nezávislé kontroly.
- Provádí vstupní kontrolu polotovarů.
- Provádí přípravu a kontrolu nářadí, nástrojů a programů.
- Provádí strojní obrábění.
- Provádí programování stroje.
- Provádí samokontrolu provedené práce.
- Provádí preventivní údržbu stroje.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: OSTROJ a.s.
  • Termin: 1.6.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Opava
  • Plat: od 135 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 10.7.2021