OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ

Ammann Czech Republic a.s. Královéhradecký kraj, Náchod
Plný úvazek

27000 — 30000 Kč

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz (pružná pracovní doba). Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity. Nástup možný od 1.9.2021.

Náplň práce: Výběr dodavatelů dle zadaných kritérií, nákup vymezeného sortimentu zboží a materiálů, vedení evidence dodavatelů, vystavení objednávek a potvrzení faktur, zpracování a předávání podkladů pro reklamační řízení, vedení poptávkových řízení, jednání s externím zákazníkem, účast na kontraktačních jednáních, příprava a uzavírání kontraktů s dodavateli, kontrola dodržování smluvních podmínek při dodávkách materiálu, strojů a zboží, popř. služeb. Vedení dokumentace a podkladů pro účetní evidenci.

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání, praxe v oboru.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dojíždění; penzijní spoření; příspěvky na sport, kulturu, fitness, zdraví a dovolenou formou kafeterie; dotování stravování v sídle zaměstnavatele; zvýhodněné volání; systém firemního vzdělávání a odborného rozvoje; 5 týdnů dovolené.

Kontakt - p. Nikol Chaloupková, tel.: 491 476 726, 778 765 992 (v době od 08:00 hod. do 17:00 hod.), e-mail: nikol.chaloupkova@ammann.com (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Ammann Czech Republic a.s.
  • Termin: 1.9.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Náchod
  • Plat: od 27000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.8.2021