R&D VALUE ANALYST

Ammann Czech Republic a.s. Královéhradecký kraj, Náchod
Plný úvazek

43000 — 47000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz (pružná pracovní doba). Pozice je vhodná i pro osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity. Nástup možný od 1.9.2021.

Náplň práce: Kalkulace a stanovování cílových cen nových výrobků v souladu s cíli projektů, kontrola dosažení výrobních cen v souladu s cíli jednotlivých projektů či aktivit, optimalizace nákladů již vyráběných výrobků, úzká spolupráce s Konstrukcí - vývojáři a projektovými manažery, Technologií, Nákupem, Výrobou. Na projektech i na údržbě stávajících výrobků. Organizace aktivit Technical savings, shromažďování námětů na úspory výrobních cen, kontrola plnění postupu, termínů a plnění plánovaných úspor, nastavení efektivních procesů a nástrojů kontroly výrobních cen a plánovaných úspor v souladu s cíli projektů, jejich koordinace. Analýza a hledání úspor v oblasti materiálových vstupů, výrobních a montážních postupů, standardizace.

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání, praxe v oboru.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dojíždění; penzijní spoření; příspěvky na sport, kulturu, fitness, zdraví a dovolenou formou kafeterie; dotování stravování v sídle zaměstnavatele; zvýhodněné volání; systém firemního vzdělávání a odborného rozvoje; 5 týdnů dovolené.

Kontakt - p. Zdeněk Tesař, tel.: 491 476 789, 775 858 945 (v době od 08:00 hod. do 17:00 hod.), e-mail: zdenek.tesar@ammann.com (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Kontakt na zaměstnavatele se zobrazí pouze přihlašeným užívatelům

Pokud chcete zobrazit informace o kontaktech tohoto inzerátu, zaregistrujte se, nebo se přihlašte.

Mám zájem o pozici

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Ammann Czech Republic a.s.
  • Termin: 1.9.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Náchod
  • Plat: od 43000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.8.2021

Najdi práci ještě dnes!

Jednoduchou registrací zdarma získej možnost kontaktovat zaměstnavatele.