OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY - MÍCHAČ / MÍCHAČKA DROGISTICKÝCH A ČISTÍCÍCH VÝROBKŮ - fyzicky náročná práce

EURONA s.r.o. Královéhradecký kraj, Náchod
Plný úvazek

28000 — 30000 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned, pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: míchání surovin pro výrobu kosmetických, toaletních a čistících výrobků dle technologických postupů, manipulace s břemeny. Fyzicky náročná práce.

Požadavky: pečlivost, spolehlivost, zručnost, výhodou orientace a znalosti v chemickém oboru.

Zaměstnavatel nabízí: příplatek za odpolední směnu, možnost finančního růstu, po zkušební době stravenky v hodnotě 100,- Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem, při pracovním poměru na dobu neurčitou s délkou trvání 1 rok příspěvek na penzijní nebo životní pojištění.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalni@eurona.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: EURONA s.r.o.
  • Termin: 7.5.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Náchod
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 3
  • Datum ukončení: 1.7.2021