Programátor / Operátor laseru (Trumpf)

OpeTech s.r.o. Jihočeský kraj, Český Krumlov
Plný úvazek

28000 — 38000 Kč

Společnost OpeTech s.r.o. se zaměřuje na komplexní dodávky v oblasti strojírenství. Hlavní výrobní program je zaměřen na pálení laserem, přesné obrábění, lisování, ohýbání a výrobu přípravků pro strojírenský a automobilový průmysl.

- vzdělání technického zaměření
- praxe na pálicích laserových strojích alespoň 1 rok
- znalost čtení technické dokumentace
- dobrá znalost práce na PC - podmínkou
- samostatnost, flexibilita, spolehlivost
Nabídka
- odpovědnou a samostatnou práci v menší firmě
- motivující finanční ohodnocení - dle zkušeností
- nástup možný ihned
Pracovní náplň
- kompletní zajištění zpracování zakázek
- komunikace se zákazníkem
- zajištění výroby výpalků, kontrola kvality
Mzda: 28 - 38 000 Kč
Kontakt pan Lukáš Opekar, tel. 608 948 807, lukas.opekar@opetech.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: OpeTech s.r.o.
  • Termin: 5.5.2021
  • Místo: Jihočeský kraj, Český Krumlov
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.10.2021