Svářeči

WINSTON Production, s.r.o. Jihomoravský kraj, Brno-město
Plný úvazek

30000 Kč

Kontakt telefonicky denně od 8:00 - 15:30 hodin, nebo e-mailem.

Nástup možný ihned!

Náplň práce: - kusová a malosériová výroba, - sváření CO2 i elektrodou, pájení mosazí, úprava svárů - oprava dílů dle pokynů

Požadujeme: - znalost svařování CO2, - znalost svařování elektrodou, - znalost pájení mosazí, - znalost čtení výkresové dokumentace, - manuální zručnost a samostatnost

Zaměstnanecké výhody:
- práce ve stabilní české společnosti
- proplacené 3 pracovní dny mimořádného volna v období Vánoc
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- prémie

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: WINSTON Production, s.r.o.
  • Termin: 10.5.2021
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-město
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.7.2021