Skladník/skladnice a manipulant/ka, prodejce/prodejkyně

Dřevocentrum CZ, a.s. Pardubický kraj, Pardubice
Plný úvazek

18000 — 22000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce Přelouč.
Společnost DŘEVOCENTRUM CZ, a.s., hledá vhodného uchazeče na pozici skladníka/prodejce
NÁPLŇ PRÁCE:
- naskladňování a prodej dřevěných materiálů a doplňkového sortimentu
- práce na skladě a prodejně
- komunikace se zákazníky, nabídka zboží
- manipulace s materiály i s použitím vysokozdvižného vozíku
POŽADUJEME:
- alespoň obecnou znalost dřevařských materiálů
- dobré vystupování a komunikativnost
- spolehlivost, samostatnost a nasazení
- obchodního a týmového ducha
- chuť pracovat a zdokonalovat se
- řidičský průkaz sk. B, VZV (výhodou)
- praxe a zkušenosti z truhlářského oboru (výhodou)
NABÍZÍME:
- platové ohodnocení závislé na výkonu a kvalitě obsluhy
- zázemí silné stabilní české společnosti
- zaměstnanecké výhody
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní pojištění
V případě zájmu zasílejte svůj životopis s průvodním dopisem na adresu: kern@drevocentrum-as.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Dřevocentrum CZ, a.s.
  • Termin: 1.6.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Pardubice
  • Plat: od 18000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.7.2021