Technik/technička pro likvidaci pojistných událostí na vozidlech

Global Expert, s.r.o. Ústecký kraj, Chomutov
Plný úvazek

28000 Kč

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: hcernikova@koop.cz
nebo volat na tel.č.: 727 974 288 a domluvit pohovor

Místo výkonu práce - Školní č.p. 3600/59, Chomutiov+ okolí

Co budete dělat v běžný pracovní den?
" Budete provádět prohlídky a fotodokumentace havarovaných vozidel na místě určeném pro prohlídky, případně i v terénu.
" Budete vytvářet kalkulace nákladů na opravy a stanovovat skutečné škody na vozidlech.
" Budete provádět oceňování vozidel.
" Budete komunikovat s klienty a pomáhat jim s řešením jejich pojistné události.
" Získaná data a informace zadáte do našeho specializovaného programu.

Jak si Vás představujeme?
" min. SŠ vzdělání (nejlépe technického zaměření),
" znalost motorových vozidel,
" dobrá uživatelská znalost PC,
" řidičský průkaz sk. B,
" samostatnost, rozhodnost, spolehlivost, flexibilita.
" výhodou znalost procesu likvidace pojistných událostí a praxe v pojišťovnictví,
" výhodou praxe v autoopravárenství.

Nabízíme:
" Flexibilní pracovní doba, kterou si určujete sami s ohledem na potřeby klientů.
" Pracovní poměr a pracovní doba od pondělí do pátku.
" Služební automobil a telefon i pro soukromé účely
" Stravenky (110 Kč/den).
" Příspěvek na penzijní připojištění až 1000 Kč a příspěvek na životní pojištění až 3150 Kč.
" Cestovní pojištění zdarma, které platí po celém světě.
" 5 týdnů dovolené a 3 dny sick days.
" Další benefity formou kafeterie.
" Přátelské firemní prostředí.
" Jistotu a stabilitu zaměstnání v perspektivní firmě.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Global Expert, s.r.o.
  • Termin: 10.5.2021
  • Místo: Ústecký kraj, Chomutov
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.7.2021