Rozvodný - operátor velínu pro rozvod elektrické energie a tepla

Servis Chlumčany s.r.o. Plzeňský kraj, Plzeň-jih
Plný úvazek

24000 — 29000 Kč

Požadujeme: praxi v oboru elektro, vyhlášku č.50-§6 pro zařízení nad 1000V, řidičské oprávnění B, spolehlivost, pečlivost
Hlavní náplň práce: Kontrola a provozní manipulace rozvoden, zajišťování činnosti dle energetického zákona, provozních instrukcí a instrukcí dispečinku (ČEZ, E.ON, OTE), provádění opatření při zajištění dodávek energie při případných výpadcích, zajišťování likvidace poruchových stavů, kontroly a údržba prvků rozvoden, vedení záznamu manipulací rozovodny
Nabízíme: 5 dní dovolené navíc, 13. a 14. plat, příspěvek na stravování v závodní jídelně, zajištění odborných školení (vyhl.50, referenční zkoušky řidičů)
Kontakt: Sýkorová Helena, tel.: 378 022 407 (7-11 hod.), e-mail: sykorova@servisch.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Servis Chlumčany s.r.o.
  • Termin: 5.5.2021
  • Místo: Plzeňský kraj, Plzeň-jih
  • Plat: od 24000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 31.12.2021