REFERENT / REFERENTKA STAVEBNÍ TECHNIK / TECHNIČKA

Statutární město Hradec Králové Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

19730 — 28920 Kč

- PP na dobu neurčitou, nástup 1.6.2021
- Náplň práce: zajišťování a příprava podkladů pro výkon obecného stavebního a speciálního stavebního úřadu, zajišťování dokumentace rozhodovacích procesů ve vymezené působnosti úřadu stavebního úřadu
- Požadujeme: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (pro 9. platovou třídu) - vhodné pro absolventy SPŠ stavební
- Přihlášky lze podávat do 19. 5. 2021 (pouze v písemné podobě, a to na podatelnu magistrátu města)
- Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.hradeckralove.org - Kariéra.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Statutární město Hradec Králové
  • Termin: 1.6.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 19730 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 19.5.2021