PEČOVATEL/ PEČOVATELKA (PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH) - DOPROVOD KLIENTŮ K LÉKAŘI

Domov U Biřičky Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazekDohoda o provedení práce

105 — 105 Kč

PEČOVATEL/-KA (PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH) - DOPROVOD KLIENTŮ K LÉKAŘI
- PP na dobu určitou do 31.12.20201s možností prodloužení na další rok, nástup možný ihned
- Požadujeme: minimálně ukončení základního vzdělání (doložené ověřeným vysvědčením z 8 nebo 9 třídy), trestní bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce, zdravotní způsobilost k výkonu zaměstnání, vyplnění osobního dotazníku a dalších tiskopisů potřebných k nástupu do zaměstnání, kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách výhodou, ne však podmínkou
- Náplň práce: zajišťuje doprovod klientů domova k lékaři do zdravotnického zařízení, doprovod při převozu vozem zdravotní dopravní služby, společnost při čekání u lékaře, dopomoc klientovi např. při oblékání, podání stravy a nápojů atd..
- Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace, práce formou dohody o provedení práce max. do 300hod/rok nebo dohody o pracovní činnosti, pracovní doba dle potřeby organizace, odměna za vykonanou práci 105,-Kč/hod, práce vhodná pro matky na MD, RD nebo důchodce při splnění výše uvedených podmínek
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (v čase od 8:00 do 15:00 hod.) nebo e-mailem
zašlete aktuální strukturovaný životopis. lparalova@ddhk.cz
- Příjem přihlášek průběžně

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Domov U Biřičky
  • Termin: 17.5.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 105 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 4.6.2021