Pomocný/á kuchař/ka

Domov Korýtko, příspěvková organizace Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazek

17580 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce: Petruškova 2936/6, Ostrava-Zábřeh
1. KONTAKT
- e-mailem
- telefonicky v pracovních dnech od 8:00 do 13:00 hodin

Náplň práce:
Provádí přípravu surovin k výrobě jídel - čištění brambor, zeleniny, ovoce apod.,
Odváží a vydává stravu z termovozíků na jednotlivá střediska;
Myje černé i bílé nádobí a ostatní kuchyňské náčiní, včetně celého vybavení kuchyně;
Provádí likvidaci kuchyňských odpadků dle hygienických předpisů;
Pomáhá při výdeji jídel;

Požadujeme: zdravotní průkaz

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů za účelem obsazení pracovní pozice. Po ukončení výběrového řízení budou dokumenty s Vašimi osobními údaji vymazány a skartovány.

Benefity: podnikové stravování - oběd v ceně 24,- Kč, 5 týdnů dovolené, výhody čerpání FKSP - příspěvek na penzijní pojištění nebo dovolenou (ve výši 7 800,- Kč).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Domov Korýtko, příspěvková organizace
  • Termin: 1.6.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 17580 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.6.2021