VÝROBNÍ DĚLNÍK/-ICE - SPOJOVÁNÍ A LEPENÍ PROFILŮ

SICO RUBENA s.r.o. Královéhradecký kraj, Náchod
Plný úvazek

20500 Kč

Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou, třísměnný provoz. Nástup dle dohody. Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Místo výkonu práce: Velké Poříčí (okr. Náchod).

Náplň práce: jedná se spojování (lepení) silikonových profilů vč. kontroly.

Požadavky: flexibilita, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost.

Zaměstnavatel nabízí: dovolenou navíc, příspěvek na závodní stravování a penzijní připojištění.

Zájemce prosíme, aby zasílali svůj životopis na e-mail: pavla.valaskova@sicorubena.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SICO RUBENA s.r.o.
  • Termin: 5.5.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Náchod
  • Plat: od 20500 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 1.7.2021