ÚČETNÍ

D E A L, spol. s r.o. Královéhradecký kraj, Jičín
Plný úvazek

20000 — 35000 Kč

V případě zájmu volejte v ÚT nebo PÁ mezi 10:00 a 12:00 hod. na tel.: 602 633 336 nebo zašlete životopis na e-mail: svadbik@deal-ekonom.cz
Nabízená pracovní pozice je do zpracovatelské účetní firmy, jedná se tedy o zpracování účetnictví/daňové evidence několika subjektů.
Požadavky:
- prokazatelné znalosti v oboru zpracování účetnictví a dobrá orientace v aktuální účetní a daňové legislativě, které budou ověřeny vstupním testem
- pečlivost, spolehlivost, důslednost, samostatnost, analytické a logické myšlení, zájem o účetní a daňovou problematiku, zájem o další profesní vzdělávání formou školení
- výborná znalost práce na PC (MS Office, znalost účetního programu ÚČTO, SB Komplet výhodou)
- výborné komunikační dovednosti v ústní i písemné formě
- důsledné dodržování stanovených pracovních postupů
- odpovědnost za zpracované podklady
Pracovní náplň:
- zpracování prvotních účetních podkladů, podklady pro zpracování přiznání k DPH, KH, SH, zpracování a příprava roční účetní závěrky, pravidelné inventury salda, závazků, pohledávek, aj.
- komunikace s klienty a spolupráce s týmem ostatních účetních ve firmě
Zaměstnanecké výhody:
- možnost kariérního růstu, mimořádné prémie za kvalitní zpracování

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: D E A L, spol. s r.o.
  • Termin: 10.5.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Jičín
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 10.6.2021