Strojník/strojnice vibrolisu

DITON s.r.o. Pardubický kraj, Pardubice
Plný úvazek

35000 — 45000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu Čeperka.
Co vás čeká:
- vibrolis je mašina, jejíž pomocí se vyrábí určitá množina betonových výrobků
- obsluhuje se prostřednictvím místa, jemuž říkáme "velín", najdete zde ovládací pult s mnoha ovládacími
prvky a vyobrazení stroje na monitorech
- úkolem lisaře je mít bezvadně seřízený stroj, dobře nasazenou formu a následně, za pomoci daného
vibrolisu, následně produkuje výrobky v požadovaném množství a kvalitě
- na obsluhu vás kompletně zaškolíme
- průběžně sleduje funkčnost stroje a zejména kvalitu výrobků
- provádí průběžnou údržbu, v zimě pak probíhá údržba kompletní
- jedná se o práci ve vícesměnném provozu
Naše očekávání:
- skutečný zájem o práci v oboru obsluhy a údržby strojních zařízení
- uživatelská znalost práce s PC
Co vám můžeme nabídnout:
- práci se stálým přísunem činností a zároveň obdobím, kdy si od toho trošku odpočinete
- velmi pěknou mzdu s pracovním poměrem na dobu neurčitou (zkušební doba 3 měsíce)
- pracovní doba: březen - listopad: nepřetržitý provoz 12 hodinové směny den/noc,
prosinec - únor: ranní směna 8 hodin
Vyjma krátkého rozhovoru je součástí osobní schůzky i prohlídka výroby, neboť ta nejlépe prozradí, o čem tato práce vlastně je.
Místo vhodné pro absolventy.
Zaměstnanecké výhody:
Stravenky nebo příspěvek na teplý oběd, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, sleva na výrobky, zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich nejbližší, rozšíření kvalifikace o průkaz jeřábníka, vazače a obsluhy VZV, odměna za doporučení nového zaměstnance
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: DITON s.r.o.
  • Termin: 10.5.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Pardubice
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.7.2021