Provozní elektrikář/ka

DITON s.r.o. Pardubický kraj, Pardubice
Plný úvazek

35000 — 55000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu Čeperka.
Co vás čeká:
- provádění malých, středních a generálních oprav strojů, vyhledání závady a stanovení technologie opravy
- provádění elektroúdržby a zodpovědnost za její správnost
- evidence technických dat o průběhu oprav a výsledcích práce
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- výuční list v oboru elektrotechnika (elektrikář, elektromechanik)
- platné osvědčení o zkoušce min. dle § 6 Vyhl. č.50/78 Sb.
- pečlivost a řemeslnou zručnost
- orientaci v technických výkresech
- uživatelskou znalost práce na PC
Co vám můžeme nabídnout:
- zázemí české výrobní firmy s jistotou práce a výdělku dle výkonu
- možnost získat další odbornost hrazenou zaměstnavatelem - obsluha VZV, jeřábník, vazač
- pracovní doba: jednosměnný provoz zajišťovaný v pracovní dny (06:00 - 14:30) s pracovní pohotovostí
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, sleva na výrobky, zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich nejbližší, odměna za doporučení nového zaměstnance
Místo vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: DITON s.r.o.
  • Termin: 10.5.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Pardubice
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.7.2021