SPECIALISTA / SPECIALISTKA KLINICKÉHO HODNOCENÍ

ELLA-CS, s.r.o. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

35000 Kč

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: Zpracování podkladů pro klinické hodnocení zdravotnických prostředků; definování aktivit na úseku zajištění zpětné vazby od zákazníků z klinického pohledu (tvorba PMCF plánu = Post Market Clinical Follow-up plán); podíl na organizaci a přípravě klinických zkoušek; podíl na analýze rizika, aplikační FMEA, identifikace rizik v souvislosti s použitím zdravotnického prostředku (dále ZP); vyhodnocování zpětné vazby od zákazníků z klinického pohledu, vývoj, trendy; sledování odborné literatury, vývoje trendů v oblasti používání ZP; podíl na přípravě dokumentace pro registraci ZP; podíl na tvorbě doprovodné dokumentace pro IZZP (převážně IfU, indikace, kontraindikace, komplikace a jejich řešení).
- Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru medicína, farmacie - vhodné i pro absolventy; případně VŠ vzdělání v oblasti přírodních věd s praxí min. 2 roky v oblasti zdravotnických prostředků;
znalost ČJ + AJ min. na úrovni B2 (zpracování dokumentů v AJ, orientace v legislativně v AJ);
pokročilá znalost práce na PC (Word, Outlook, Internet); zodpovědnost, preciznost, spolehlivost.
- Výhodou bude: orientace v řídicí legislativě pro oblast výroby zdravotnických prostředků;
praxe na obdobné pozici; praxe v oboru zdravotnických prostředků.
- Nabízíme: flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky, 5 dní placeného volna k dovolené navíc, 3 dny zdravotního volna, dárkové šeky k životním výročím, vzdělávací kurzy, školení.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem či telefonicky (8:00 - 16:00), kontaktní osoba: Smolíková Kateřina, tel.: 495 279 147, e-mail: katerina.smolikova@ellacs.eu

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ELLA-CS, s.r.o.
  • Termin: 1.6.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 3.6.2021