PRODUKTOVÝ SPECIALISTA / SPECIALISTKA

ELLA-CS, s.r.o. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

40000 Kč

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
Požadujeme: VŠ zejména přírodovědného, ekonomického, zdravotnického či technického směru s praxí ev. SŠ + min. 5 let praxe v zahraničním obchodu; pokročilá znalost českého jazyka je samozřejmostí a anglického jazyka je pro nás nutností - máme zákazníky v Evropě i mimo ni;
znalost druhého světového jazyka je podmínkou (uvítáme dobrou úroveň ruského jazyka);
kvalitní komunikační a prezentační dovednosti, schopnost vyjednávat a přesvědčit, profesionální vystupování; pravidelné služební cesty do zahraničí; schopnost rychle se orientovat a vstřebávat nové informace.
Obchodní zkušenosti v oblasti zdravotnictví a zdravotních prostředků jsou vítány, avšak nejsou pro nás podmínkou.
- Náplň práce: Přímá komunikace se zahraničními distributory a lékaři, jejich informační a vzdělávací podpora; budování nových obchodních příležitostí; příprava obchodních smluv;
prezentace produktu a společnosti na výstavách a veletrzích; kancelář se šesti pozitivně laděnými kolegy a příležitost k tomu, projevit svůj obchodní potenciál.
- Nabízíme: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky, 5 dní placeného volna k dovolené navíc, 3 dny zdravotního volna, dárkové šeky k životním výročím, vzdělávací kurzy, školení
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: katerina.smolikova@ellacs.eu

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ELLA-CS, s.r.o.
  • Termin: 1.6.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 40000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 3.6.2021