Mzdový/á účetní, administrativní pracovník/nice / zkrácený úvazek

Kubový s.r.o. Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Zkrácený úvazek

15000 — 20000 Kč

Detail pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Vysokomýtská č.p. 1740, 565 01 Choceň 1
NÁPLŇ PRÁCE:
- zpracování docházky a kompletní zpracování mzdové a personální agendy
- komunikace s úřady (FÚ, ČSSZ, ZP, ÚP)
- vyúčtování zálohové a srážkové daně
- roční zúčtování daní
- ELDP, exekuce
- povinný podíl, pracovní lékařské prohlídky
- personální administrativa
- pokladna
- zajišťování administrativní agendy pro hl.účetní
POŽADUJEME:
- min. středoškolské vzdělání
- praxe v oboru na podobné pozici výhodou
- znalost mzdové a pracovně-právní legislativy
NABÍZÍME:
- mobilní telefon
- personální strava
KONTAKT: telefonicky 7 - 17 nebo e-mailem
Pilařová Nikola Bc., tel.: 777 011 585, e-mail: pilarova@kubovy-jeraby.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Kubový s.r.o.
  • Termin: 10.5.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 15000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.7.2021