Obchodník/ce

ERGOTEP, družstvo invalidů Pardubický kraj, Chrudim
Plný úvazek

28000 — 30000 Kč

Detail pracovní pozice

VOLNÉ MÍSTO JE VHODNÉ PRO OZP !

Místo výkonu práce: Zábořská č.p. 93, Záboří, 539 44 Proseč u Skutče
Jaká bude vaše náplň práce?
-komunikace se zákazníky (zpracování cenových nabídek, podmínek spolupráce apod.)
-monitoring konkurence
-komunikace se stávajícími dodavateli a zákazníky
-účast na rozvoji společnosti
-vytváření a prezentace obchodních nabídek
-akvizice nových obchodních partnerů
-budování a udržování dlouhodobých vztahů s klienty
Co od vás očekáváme?
-min. SŠ vzdělání
-zkušenost s obchodními aktivitami a akvizicemi
-proaktivní a samostatný přístup k práci
-smysl pro týmovou práci
-příjemné vystupování a schopnost efektivní komunikace
-časovou flexibilitu
-řidičský průkaz sk. B
-pokročilá znalost práce na PC
Co vám nabízíme?
-zázemí silné a stabilní společnosti
-perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu
-možnost dalšího vzdělávání
-profesní i osobní růst
-kvalitní pracovní prostředí
-pružná pracovní doba
-služební notebook a mobil
-referentská vozidla
-stravenky
-slevy na výrobky TESCOMA, Vileda a jiné
-cílové odměny, mimořádné odměny

Součást přihlášky k výběrovému řízení je:
-strukturovaný profesní životopis, motivační dopis

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: sleva na zboží TESCOMA

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 6 do 14.30 hod. nebo na e-mailové adrese.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
  • Termin: 10.5.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Chrudim
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 7.7.2021