Mzdová a personální účetní - Česká Třebová

Josef Škrkoň - Techplast, a.s. Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

32900 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Litomyšlská č.p. 2117, 560 02 Česká Třebová 2
NÁPLŇ PRÁCE:
- vede komplexní mzdovou agendu
- zpracovává mzdy na základě předaných podkladů
- zajišťuje činnosti po ukončení roku
- vede aktuální databázi možných nových zaměstnanců
- zajišťuje činnosti spojené s nástupem nového zaměstnance
- zajišťuje činnosti spojené s ukončením pracovního poměru zaměstnance
- zpracovává plán vzdělávání dle předaných podkladů
POŽADUJEME:
- středoškolské vzdělání
- spolehlivost
- samostatnost
- zodpovědnost
- kvalitu odvedené práce
NABÍZÍME:
- nástupní plat 32 900 Kč/měsíc + příplatky:
- osobní příplatek až do výše 2000 Kč
- roční věrnostní odměny až do výše 10000 Kč dle délky pracovního poměru
- průměrný nástupní plat ve výši 34 900 Kč/měsíc, po zapracování navýšení mzdy
- možnost práce ve stabilní společnosti v příjemném prostředí nového závodu
- dovolenou navíc
- příspěvek na stravu ve výši 100 Kč za den (příspěvek zaměstnance 2 Kč)
- Benefit Card Edenred
- MULTI 1800 Kč/kvartál (7200 Kč/rok)
- MEDICA 1000 Kč/rok
- odborné vzdělávání
KONTAKT: e-mailem personalni@techplast.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Josef Škrkoň - Techplast, a.s.
  • Termin: 10.5.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 32900 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 7.7.2021