prodavač/ka lahůdek

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. Plzeňský kraj, Plzeň-jih
Plný úvazekDohoda o provedení práce

21000 Kč

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme PRODAVAČE/-KY do své prodejny ve Stodu (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).
Hledáme šikovné lidi, které bude jejich práce bavit.
Pracovní doba: PPracovní doba PO - PÁ ranní / odpolední směna a směna o víkendu.
Náplň práce:
Pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu, Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu, Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách, Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti, Kontrola kvality a čerstvosti zboží, Dodržování hygienických zásad, Dodržování pravidel HACCP, Komunikace a obsluha zákazníků, Obsluha pokladny
Požadavky na kvalifikaci:
Základní vzdělání, Praxi s prodejem zboží, Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, Zodpovědný přístup k práci, Samostatnost, Zdravotní průkaz,
Nabízíme: Práci ve stabilní české společnosti, Zajímavé finanční ohodnocení, Multisport kartu, Stravenkový paušál, Příspěvek na penzijní připojištění, Odměnu za práci o víkendech a svátcích, Slevové poukázky na nákup zboží, Lázně, Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let, Možnost práce i na DPP - brigádně, Zaškolení na prodejně
Kontakt: osobně - Plzeňská 900, 333 01 Stod od 8 - 13 hodin, telefonicky - paní Kellerová, tel.725 263 697, e-mail: prace@novak-mu.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Termin: 3.5.2021
  • Místo: Plzeňský kraj, Plzeň-jih
  • Plat: od 21000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.7.2021