SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

Statutární město Hradec Králové Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

22980 — 33790 Kč

- PP na dobu určitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: samostatný výkon náročných specializovaných agend péče o osoby, rodiny a skupiny v nepříznivé sociální situaci, zajišťování sociálně - právního poradenství, poskytování soustavné sociální pomoci v přímém styku s osobami nebo rodinami, které se dostaly do nepříznivé sociální situace
- platové zařazení: 11. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění
- je nastaven systém výkonového odměňování, tzn. souběžně s platovým tarifem reálná možnost osobního příplatku a odměn
- Požadujeme: VŠ vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
odborná praxe v sociální oblasti výhodou, komplexní přehled v sociální oblasti, znalost sociálních a souvisejících služeb, uživatelská znalost PC (MS Word, Excel, Outlook), komunikační schopnosti, samostatnost, odpovědnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, řidičské oprávnění skupiny B, uchazeč musí splňovat předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb. § 4 odst. 1
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, stabilní zázemí velké organizace
propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, pružnou pracovní dobu, čtyři dny placeného zdravotního volna, pět týdnů dovolené, zajímavý program benefitů (možnost stravování/stravenky, volitelné čerpání benefitů z osobního účtu zaměstnance), příjemné pracovní prostředí
- Přihlášky lze podávat do 17.5.2021
- Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do VŘ naleznete na www.hradeckralove.org - Kariéra.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ Bakalářské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Statutární město Hradec Králové
  • Termin: 10.5.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 22980 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 17.5.2021