REFERENT / REFERENTKA - REGISTR VOZIDEL

Statutární město Hradec Králové Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

18300 — 26830 Kč

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: komplexní zajišťování agendy registru vozidel, vedení agendy spisové služby
práce na přepážkovém pracovišti, platové zařazení: 8. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, je nastaven systém výkonového odměňování, tzn. souběžně s platovým tarifem reálná možnost osobního příplatku a odměn
- Kvalifikační požadavky: střední vzdělání s maturitní zkouškou, orientace v odborné problematice, základní znalost souvisejících právních předpisů, zkouška zvláštní odborné způsobilosti pro oblast vedení registru vozidel výhodou, výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování a aktivní přístup k dalšímu vzdělávání, znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, internet), spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce
řidičské oprávnění skupiny B, uchazeč musí splňovat předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb., § 4 odst. 1
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, stabilní zázemí velké organizace
pracovní poměr na dobu neurčitou, propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců
pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, zajímavý program benefitů (možnost stravování/stravenkové karty, volitelné čerpání benefitů z osobního účtu zaměstnance)
příjemné pracovní prostředí
- Přihlášky lze podávat do 17.5.2021
- Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.hradeckralove.org - Kariéra.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Statutární město Hradec Králové
  • Termin: 1.3.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 18300 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 17.5.2021