REFERENT/ REFERENTKA ODDĚLENÍ KONTROLY OBCÍ A ANALÝZ

Královéhradecký kraj Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

21260 — 31240 Kč

Detail pracovní pozice

REFERENT/KA ODDĚLENÍ KONTROLY OBCÍ A ANALÝZ
- PP na dobu neurčitou od 1.8.2021, příp. dle dohody
- Náplň práce: provádí komplexní zajišťování přezkoumávání hospodaření územních samosprávných celků (ÚSC) a dobrovolných svazků obcí (DSO) v rámci kraje dle zákona č. 420/2004 Sb., provádí kontrolu čerpání dotací poskytovaných obcím ze státního rozpočtu a z rozpočtu kraje, ukládá pořádkové pokuty a pokuty za správní delikty; projednává přestupky (z. č. 250/2000 Sb.), poskytuje metodickou a odbornou pomoc na úseku daní a poplatků obcím a DSO
- Požadujeme:vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, popř. střední vzdělání s maturitní zkouškou a 3 roky praxe v činnostech odborně souvisejících s předmětem přezkoumání hospodaření ÚSC
- Bližší informace k obsahu práce Vám podá Ing. Gabriela Střelečková, vedoucí oddělení kontroly obcí a analýz, tel.: 495 817 227, 727 956 086, e-mail: gstreleckova@kr-kralovehradecky.cz
- Uzávěrka přihlášek je 18.5.2021 v 14:00 hod.
(v této lhůtě musí být přihláška doručena Krajskému úřadu Královéhradeckého kraje)
- Přihlášku v požadovanými náležitostmi zašlete na níže uvedenou adresu v zalepené obálce
s uvedením adresy podavatele, s označením čísla výběrového řízení a nápisem NEOTVÍRAT.
- Královéhradecký kraj - Krajský úřad
Odbor kancelář ředitele KÚ - oddělení personální
VR_19_21
Pivovarské náměstí 1245
500 03 Hradec Králové
- Náležitostí přihlášky jsou: jméno, příjmení a titul zájemce, datum a místo narození zájemce, státní příslušnost, místo trvalého pobytu zájemce, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis
- K přihlášce připojte: životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (nelze nahradit čestným prohlášením, ani kopií žádosti o výpis z evidence Rejstříku trestů s datem podání žádosti); u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením), ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
uvítáme uvedení telefonického a elektronického kontaktu, NEPŘIKLÁDEJTE kopie osobních dokladů (např. občanského průkazu nebo cestovního pasu)
- Výběrového řízení se mohou zúčastnit pouze ti uchazeči, kteří předloží úplnou přihlášku
a všechny požadované přílohy (§ 9 odst. 1 zákona č. 312/2002 Sb.) do dne konání výběrového řízení, případně do data uvedeného ve výzvě k doplnění.
- Uchazeč nese náklady, které mu účastí ve výběrovém řízení vznikly.
- Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit uvedené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu
nebo nevybrat žádného uchazeče.
- Bližší informace k výběrovému řízení a vzor přihlášky najdete na webových stránkách Královéhradeckého kraje - sekce Krajský úřad - Volná místa KÚ - Informace k výběrovému řízení a vzor přihlášky (http://www.kr-kralovehradecky.cz/scripts/detail.php?pgid=107).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Královéhradecký kraj
  • Termin: 1.8.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 21260 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.5.2021