ŘIDIČ / ŘIDIČKA SKUPINY C,E

KENVI CZ s.r.o. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

35000 Kč

Detail pracovní pozice

ŘIDIČ / ŘIDIČKA SKUPINY C, E
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.6.2021, místo práce Východní Čechy
- Náplň práce: řízení nákladních vozidel a souprav na území Východních Čech, přepravy stavebních materiálů - práce na stavbách (sklopka)
- Požadujeme: řidičské oprávnění skupiny C + E, profesní průkaz, karta řidiče, schopnost samostatné práce, spolehlivost, časová flexibilita, zodpovědnost
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: Tošovský Miloš, tel.: 731 615 380, e-mail: tosovsky@kenvi.net

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KENVI CZ s.r.o.
  • Termin: 1.6.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 30.5.2021