VODOHOSPODÁŘ/-KA, KRAJINÁŘ/-KA

ŠINDLAR s. r. o. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

22000 — 40000 Kč

- PP na dobu určitou 1 rok, nástup 1.6.2021
- Náplň práce: zpracování studií v oblasti vodního hospodářství, životního prostředí a krajinného plánování, po zapracování a osvědčení vlastní vedení projektů
- Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru životního prostředí se zaměřením na vodní hospodářství nebo krajinářství, uživatelská znalost GIS, matematických modelů používaných ve vodním hospodářství (HEC-RAS, HMS, …) znalosti CAD programů výhodou, schopnost profesního sebe rozvoje a orientace v oblasti vodního hospodářství, krajinařiny a problematice životního prostředí, schopnost práce v týmu a komunikace s okolím, zodpovědný přístup k řešení úkolů, spolehlivost, pracovitost a časovou flexibilitu, řidičské oprávnění skupiny B
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v pracovním kolektivu v oblasti vodního hospodářství, životního prostředí, krajinářství, pozemkových úprav a projekce, po zapracování klouzavou pracovní dobu, adekvátní finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům, práce v kanceláři i terénu (terénní průzkumy, mapování, geodetické měření, jednání s úřady), práce na zahraničních projektech, využití GNU programů i nejmodernější techniky při zpracování zadaných úkolů, příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná pro OZP i absolventy/-tky.
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Kontaktní osoba: Šindlarová Markéta, e-mail: sindlarova@sindlar.cz, tel.: 495 402 560

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ŠINDLAR s. r. o.
  • Termin: 1.6.2020
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.5.2021