DISPEČER / DISPEČERKA

MALINA - VRŠE s.r.o. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

25000 — 35000 Kč

- Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: zhodnocení požadavků zákazníka a následný návrh nejvhodnější techniky; práce s grafy (tonáže, zdvihy); vytváření cenových nabídek a každodenní komunikace se zákazníky
- koordinace klíčových a dlouhodobých zakázek; organizace práce svého týmu; obchodní činnost; péče o svěřený vozový park
- Očekáváme: dobré organizační schopnosti; operativní a strategické rozhodování; časová flexibilita, zodpovědnost a pečlivost; týmová spolupráce; řidičský průkaz sk. C a profesní průkaz (E a T výhodou); vztah ke stavební technice; koordinace pracovního týmu (cca 10 lidí); praxi v oboru velkou výhodou, nikoli podmínkou
- Nabízíme: kompletní seznámení s vozovým parkem, měsíční odměny z obratu, dovolená navíc, služební telefon, pračné, obědy na pracovišti, odměny za zlepšovací návrhy, firemní i mimofiremní akce, jubilejní odměny, po dohodě
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně
- Kontaktní osoba: p. Bc. Pavel Záhora, tel.: 777 512 790, e-mail: pavel.zahora@malina-vrse.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MALINA - VRŠE s.r.o.
  • Termin: 10.5.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.5.2021