Zámečník a svářeč-TIG

TOOL Werkzeugbau s.r.o. Olomoucký kraj, Olomouc
Plný úvazek

170 Kč

Detail pracovní pozice

Pracoviště: Na zákopě č.p. 452/1a, 779 00 Olomouc 9.
Náplň práce:
svařování metodou TIG, orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci nástrojů, měření a kontrola délkových rozměrů, geometrických tvarů, vzájemné polohy prvků a jakosti povrchu, svařování, ruční obrábění a zpracovávání kovových materiálů řezáním, stříháním, pilováním, vrtáním, broušením, provádění údržby a opravy nástrojů, volba postupu práce a technologických podmínek, pomůcek a materiálů pro ruční a strojní tvarování kovových součástí

Požadujeme:
vzdělání v oboru strojní zámečník, samostatnost, čtení tech. výkresů v 3Dmodelech, svářečský průkaz TIG, dvousměnný provoz, 7,5hod. pracovní doba

Nabízíme:
práce v přátelském kolektivu, příspěvek na stravu, práce ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí na českém i zahraničním trhu, dovolená 25dnů, sportovní firemní akce, nástupní mzda dle
zkušeností, po zapracování růst mzdového ohodnocení, motivující příplatky.

Životopisy s průvodním dopisem zasílejte POUZE na emailovou adresu: iveta.buresova@toolgmbh.cz
Do předmětu emailu uveďte název místa o které se ucházíte.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14ti dnů, byla dána přednost jinému uchazeči.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TOOL Werkzeugbau s.r.o.
  • Termin: 3.5.2021
  • Místo: Olomoucký kraj, Olomouc
  • Plat: od 170 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2021