pomocný stavební dělník/pomocná stavební dělnice

Raeder & Falge s.r.o. Ústecký kraj, Litoměřice
Plný úvazek

20880 — 26100 Kč

Detail pracovní pozice

Název pozice:
Pomocný stavební dělník.

Náplň práce:
Pomocné stavební práce u pozemních staveb
Manipulační práce se stavebními hmotami, materiály, polotovary a výrobky
Obsluha jednoduchých stavebních strojů a zařízení stavební výroby
Čištění strojů a zařízení, spolupráce při údržbě
Vykonávání jednoduchých montážních prací, spolupráce při náročnějších stavebních pracích
Provádění jednoduchých přípravných a dokončovacích stavebních prací.

Požadujeme:
Základní vzdělání
Výhodou praxe na obdobné pozici
Výhodou řidičský průkaz skupiny B
Fyzickou zdatnost
Pracovitost, manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme:
Pracovní smlouvu s možným nástupem ihned či dle domluvy, na plný úvazek, na dobu neurčitou
Místo výkonu práce Lovosice - sídlo firmy + stavby zaměstnavatele v ČR.

Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Bez vzdělání

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Raeder & Falge s.r.o.
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Ústecký kraj, Litoměřice
  • Plat: od 20880 Kč
  • Počet volných míst: 10
  • Datum ukončení: 2.7.2021