stavbyvedoucí mostních staveb

Raeder & Falge s.r.o. Ústecký kraj, Litoměřice
Plný úvazek

40000 — 45000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
Zajišťování organizace staveniště a řízení provozu na něm
Koordinace podřízených mistrů, dělníků a ostatních účastníků výstavby objektů a technologických částí
Operativní řešení organizačních a provozních problémů stavby
Zajišťování dodržování stanovených technických postupů a zabezpečení stanovených ekonomických parametrů
Spolupráce s technickým dozorem investora, s koordinátorem BOZP a státními kontrolními orgány
Vedení stavebního deníků a příslušné dokumentace, spolupráce s oddělením přípravy staveb
Koordinace a operativní řízení nasazení potřebné stavební mechanizace
Zajišťování podkladů pro odměňování pracovníků, provádění prvotních personálních úkonů, vedení pracovního týmu
Zajišťuje přejímku provedených prací či díla objednatele ve stavu a termínech odpovídající smluvním požadavkům včetně příslušné dokumentace
Zodpovědnost a dohled nad dodržováním v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví
Zajišťování míst pro shromaždiště odpadů a jejich evidence dle legislativních požadavků
Kompletní archivace ukončeného stavebního díla

Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou nejlépe stavebního či technického směru
Praxe na obdobné pozici minimálně 5 let
Znalost čtení ve stavebních výkresech a dokumentaci, znalost technologických postupů
Znalost bezpečnostních předpisů
Řidičské oprávnění skupiny B podmínkou
PC znalosti: MS Word - středně pokročilý, MS Excel - středně pokročilý, MS Powerpoint - středně pokročilý
Dobré komunikační, argumentační a vyjednávací schopnosti
Praxe ve vedení pracovního kolektivu
Pracovitost, zodpovědnost, ochotu se učit novým věcem.

Nabízíme:
Pracovní smlouvu s možným nástupem ihned či dle domluvy, na plný úvazek, na dobu neurčitou
Místo výkonu práce Lovosice - sídlo firmy + stavby zaměstnavatele v ČR.

Výše nástupní hrubé mzdy bude stanovena dohodou při osobním pohovoru s ohledem na dosaženou praxi a zkušenosti.

Zaměstnanecké výhody:
Firemní stravování zdarma, služební mobilní telefon, notebook, služební automobil.

Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Raeder & Falge s.r.o.
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Ústecký kraj, Litoměřice
  • Plat: od 40000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 2.7.2021