OBCHODNÍ REFERENT / REFERENTKA

Kartáče Souček, s.r.o. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

28000 — 29000 Kč

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody
- Náplň práce: péče o tuzemské klienty, oslovování stávajících a nových klientů, zpracovávání objednávek, objednávání přepravy
- Požadujeme: maturitu, obchodního ducha, prozákaznický přístup, pečlivost, technické myšlení, praxi v obchodě min 2 roky, uživatelskou znalost práce na PC, komunikační schopnosti, samostatnost
- Nabízíme: příspěvek na stravování a další benefity, prémie v závislosti na obchodních výsledcích
- V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu soucek@kartace.com

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Kartáče Souček, s.r.o.
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 29.5.2021