Řidič/ka dodávky do 3,5 t - Ostrava a okolí

SMERO, spol. s r.o. ,
Plný úvazek

20000 — 23000 Kč

Vhondné pro osoby zdravé, osoby zdravotně znevýhodněné, osoby s max. 2. st. invalidity a OZP s invaliditou 3. st.

Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt: emailem, zaslat životopis kontaktní osobě.
Lenka Prokešová na e-mail: prokesova.l@smero.cz

Řidič dodávky do 3,5 t. - Ostrava a okolí

Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami. Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998.

Právě teď hledáme zodpovědného člověka, který dokáže včas a s úsměvem přivézt kancelářské potřeby jejich novým majitelům v Ostravě a okolí.

Nástup je možný ihned. Pozice je i pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP.

Co budete dělat:
Pracovní den začnete v 6:00 u skladu, kde si do auta naložíte zboží.
Pak vás čeká závoz k prvnímu zákazníkovi a dalším podle naplánované trasy.
Vyložení zboží a komunikace se zákazníkem je nejdůležitějším bodem práce řidiče ve SMERU - naše motto je: "Včas a s úsměvem."
Během dne se možná ještě párkrát otočíte ve skladu, naposledy na konci pracovního dne okolo 14:30.

Co nabízíme za dobře odvedenou práci:
SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci.
Mzdu dostanete vždy včas. Pro začátek se můžete těšit na 20-23 000 Kč hrubého.
Příspěvek na stravování.
Kartu do obchodního řetězce MAKRO.
Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží. Děti u nás vybavíte do školy za pár korun.

Jaký je náš ideální řidič:
Má řidičský průkaz skupiny B a základní znalost PC.
Je stejně spolehlivý a zodpovědný jako ostatní SMERáci.
Umí komunikovat se zákazníky.
Má dobrou fyzičku a zvládne manipulaci se zbožím.
Vůbec nevadí, když je OZP nebo OZZ, pro nás je důležitý čistý trestní rejstřík.

Nástup možný ihned.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SMERO, spol. s r.o.
  • Termin: 1.6.2021
  • Místo: ,
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 2.7.2021