Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Asistent Group s.r.o. Pardubický kraj, Pardubice
Plný úvazek

17000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce Kostěnice.
Zprostředkované agenturou práce.
-Jedná se o práci na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
-Náplň práce zejména: výroba plastových dílů tj. obsluha lisu, odběr finálních výrobků, kontrola a balení vše dle pracovních postupů, a další činnosti dle pokynu vedoucího zaměstnance uživatele určeného v pokynu k dočasnému přidělení
-Další požadavky: zdravotní způsobilost pro práci v noci, pro práci v 3 směnném nebo nepřetržitém režimu, manuální zručnost, pečlivost, zaměření na kvalitu
Zaměstnanecké výhody:
Mzda zahrnuje:
-Osobní ohodnocení ve výši 500,- Kč dle splnění podmínek
-Prémie za pravidelnou docházku ve výši 1000,- Kč a (ii) ve výši 3000,-Kč (dle splnění podmínek dle Mzdového řádu)
-Prémie za práci přesčas, za odpolední směnu, noční směnu, za práci o víkendu a ve státní svátek.
-příspěvek na stravování ve výši 55,-Kč (tj. příspěvek ve výši 55% na stravenku v hodnotě 100,-Kč) za každý kalendářní den, v němž zaměstnanec vykonával práci alespoň 6 hodin
První kontakt e-mailem - Zájemci se mohou hlásit pouze na výše uvedené e-mailové adrese.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Asistent Group s.r.o.
  • Termin: 31.7.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Pardubice
  • Plat: od 17000 Kč
  • Počet volných míst: 8
  • Datum ukončení: 1.7.2021