Obsluha manipulačního vozíku, skladník/skladnice

Asistent Group s.r.o. Pardubický kraj, Pardubice
Plný úvazek

21000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce Kostěnice.
Zprostředkované agenturou práce - zájemci se mohou hlásit p o u z e na výše uvedené e-mailové adrese
- požadujeme bezúhonnost
- jedná se o práci na pozici skladník, obsluha manipulačního vozíku
- náplň práce zejména: přeprava hotových výrobků do skladů, expedice výrobků, obsluha VZV a další činnosti dle pokynu vedoucího zaměstnance uživatele určeného v pokynu k dočasnému přidělení
- další požadavky: základní vzdělání, matematická gramotnost, manuální zručnost, oprávnění řídit a obsluhovat VZV
Zaměstnanecké výhody:
- osobní ohodnocení ve výši 2.000,- Kč při splnění podmínek
- prémie za pravidelnou docházku (i) ve výši 1.000,- Kč/měsíc a (ii) ve výši 3.000,- Kč/kalendářní čtvrtletí dle podmínek stanovených Mzdovým řádem
- prémie za práci přesčas, za odpolední směnu, noční směnu, za práci a o víkendu a ve státní svátek
- příspěvek na stravování ve výši 55 Kč (tj. příspěvek ve výši 55 % na stravenku v hodnotě 100 kč) za každý kalendářní den, v němž zaměstnanec vykonával práci alespoň 6 hodin

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Asistent Group s.r.o.
  • Termin: 31.7.2021
  • Místo: Pardubický kraj, Pardubice
  • Plat: od 21000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.7.2021