Pomocný skladník

SMERO, spol. s r.o. Jihomoravský kraj, Brno-venkov
Plný úvazekZkrácený úvazek

8500 — 9500 Kč

První kontakt: e-mailem (v případě zájmu zašlete životopis na e-mail: prokesova.l@smero.cz)
Nástup možný ihned.

Pouze pro OZP / OZZ

Pomocný skladník - Rajhrad

Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami. Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998.

Právě teď hledáme nové kolegy nebo kolegyně na pomocné práce do skladu, odkud začíná cesta všech kancelářských potřeb za novými majiteli.

Nástup je možný ihned a práce je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP. Pracovní doba od 20 hodin týdně na zkrácený úvazek.

Co budete dělat:
měně náročné pomocné práce ve skladu
udržovat pořádek ve skladu a v jeho blízkém okolí
chystat krabice pro baliče zboží
balit zboží pro expedici
pomáhat na rampě při příjmu
chystat palety pro zaměstnance příjmu zboží apod.

Co nabízíme za dobře odvedenou práci:
SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci
mzdu dostanete na účet vždy včas
příspěvek na stravování
karta pro nákupy v obchodním řetězci MAKRO
výborný kolektiv
samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží, děti u nás vybavíte za pár korun

Jaký je náš ideální pomocný pracovník ve skladu:
je stejně ochotný jako ostatní SMERáci
na tuto pozici hledáme OZP nebo OZZ

Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte kontaktní osobě Lenka Prokešová e-mail prokesova.l@smero.cz

Místo výkonu práce: Stará pošta 980, Rajhrad 664 61

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SMERO, spol. s r.o.
  • Termin: 1.6.2021
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-venkov
  • Plat: od 8500 Kč
  • Počet volných míst: 4
  • Datum ukončení: 26.6.2021