DĚLNÍK / DĚLNICE VE STAVEBNICTVÍ (DNE 17.5.2021 OD 8:00 HOD. PROBĚHNE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ÚP ČR KOP JIČÍN, HAVLÍČKOVA 56, ZASEDACÍ MÍSTNOST IPS, 3. PATRO)

JVVZ s.r.o. Královéhradecký kraj, Jičín
Plný úvazek

16800 Kč

Kontakt: Váňa Jan, tel.: 734 396 668, e-mail: jan.vana@jvvz.cz
DNE 17.5.2021 OD 8:00 HOD. PROBĚHNE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ÚP ČR KOP JIČÍN, HAVLÍČKOVA 56, ZASEDACÍ MÍSTNOST IPS, 3. PATRO
Místo výkonu práce - okr. Jičín + zakázky firmy po celé ČR
Náplň práce: pomocné drobné stavební práce
Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, časovou flexibilitu, zdravotní způsobilost, ochotu, schopnost samostatné práce
Vhodné i pro cizince na krátkodobé pracovní povolení.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Bez vzdělání

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: JVVZ s.r.o.
  • Termin: 30.6.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Jičín
  • Plat: od 16800 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.9.2021