Vedoucí obchodního regionu - Ostrava

SMERO, spol. s r.o. Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazek

30000 — 45000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracoviště: Poděbradova 3265/99a, Moravská Ostrava
1. kontakt e-mailem. V případě zájmu zašlete životopis kontaktní osobě na e-mail prokesova.l@smero.cz Lenka Prokešová

VEDOUCÍ OBCHODNÍHO REGIONU - OSTRAVA

Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami. Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998.

Právě teď pro naši pobočku v Ostravě přijmeme samostatného a zodpovědného člověka se srdcem obchodníka na pozici vedoucí/ho obchodního regionu.

Práce je vhodná i pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP.

Jak si Vás představujeme:
Máte vnitřní motor a motivaci chtít posunovat obchod dopředu.
Jste lídrem se zkušenostmi s vedením týmu.
Máte obchodního ducha a jste týmoví hráči ochotní pracovat.
Jste poctiví, angažovaní, trpěliví a tolerantní nadřízení se zdravým egem.
Zakládáte si na budování dlouhodobé spolupráce na partnerské úrovni.
Máte chuť na sobě neustále a intenzivně pracovat, stát se opravdu excelentním vedoucím pracovníkem.

Co budete dělat:
Povedete obchodní tým.
Navrhovat a převádět do praxe nové strategie k navyšování počtu nakupujících zákazníků.
Zaměřovat se na prosperující obchod.
Zaměřovat se na podporování blaha firmy a její ekonomiky tak, aby si nadále udržovala status ekonomicky zdravé firmy.
Budete zodpovědní za plnění nastavených cílů.
Spolupracovat s marketingem firmy a podílet se na podporování obchodu.
Pozitivně působit na podřízené, vnímat a respektovat jejich potřeby.
Aktivně a intenzivně se vzdělávat jak osobnostně tak i profesně.
Statistiky a evidenci prodeje.

Jaký je náš ideální pracovník:
Umíte využít správnou příležitost.
Máte zápal pro věc, drive, nadšení a chuť do práce.
Aktivně dotahujete věci do konce.
Máte jasno v tom, že výsledek je to, co se hodnotí.
Skutečně vnímáte, že toužíte po úspěchu.
Máte min. SŠ vzdělání s maturitou.
Jste profesionál v obchodu a rád/a komunikujete s lidmi.
K práci přistupujete zodpovědně, svědomitě a s úsměvem.

Co nabízíme:
Práci ve stabilní a úspěšné společnosti, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na pracovní smlouvu.
Štědrý systém odměn, mzdu dostanete vždy včas.
Po dobu adaptačního plánu (cca dva měsíce) 30.000,-. Po ukončení adaptačního plánu dle dosažených výsledků v obchodě - až 45.000,- s možností dalšího navyšování.
Důkladné zaškolení a v případě potřeby budete mít denní podporu svého mentora.
Pracovní notebook, firemní mobilní telefon, auto.
Stanete se součástí dynamického týmu.
Příspěvek na stravování.
Kartu do obchodního řetězce MAKRO.
Samozřejmostí jsou i zaměstnanecké slevy na zboží.
Děti u nás vybavíte do školy za pár korun.
Karta do obchodního řetězce MAKRO.
Volné víkendy.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SMERO, spol. s r.o.
  • Termin: 1.6.2021
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.7.2021