Asistent - asistentka ve zdravotnictví

Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov Královéhradecký kraj, Trutnov
Plný úvazek

19700 — 24200 Kč

Detail pracovní pozice

ASISTENT - ASISTENTKA VE ZDRAVOTNICTVÍ
Výhodou- vysokoškolské vzdělání - Všeobecné lékařství, ev. příbuzný obor, výhodou znalost ruského jazyka.
Náplň práce: administrativní, organizační podpora a kontrola v rámci naplňování zdravotnické legislativy, podpora multidisciplinárních týmů, pořizování zápisů, zakládání písemností, kontrola vedení dokumentace, analýza dat,sjednávání schůzek, výběr a doplňování zásob zdravotnického materiálu
Požadujeme: znalost zdravotnické legislativy, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci, organizační schopnosti, smysl pro detail, flexibilitu, znalost procesů, velmi dobrou schopnost práce v týmu
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

  • Zaměstnavatel: Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov
  • Termin: 1.5.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Trutnov
  • Plat: od 19700 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.7.2021