pomocný pracovník/ce

SMERO, spol. s r.o. Jihomoravský kraj, Hodonín
Zkrácený úvazek

8500 — 9500 Kč

Pracoviště: Velkomoravská 3910/83a, 695 01 Hodonín. Přijmeme šikovného pracovníka na pomocné práce na naší pobočce v Hodoníně. Jedná se o zkrácený 4 hodinový úvazek.
Nástup je možný ihned a práce je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP.
Co budete dělat: udržovat čistotu ve venkovních prostorách. Udržovat zeleň kolem budovy (sekat trávu, stříhat stromky, odstraňovat plevel, v zimě odklízet sníh). Malá údržba budovy, natírání malých ploch, drobné opravárenské práce. Likvidovat kartony a fólie.
Co nabízíme za dobře odvedenou práci: SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na zkrácený úvazek. Plat dostanete vždy včas. Příspěvek na stravování. Karta pro nákupy v obchodním řetězci MAKRO.Samozřejmostí jsou i zaměstnanecké slevy na zboží. Děti u nás vybavíte do školy za pár korun.
Jaký je náš ideální pracovník: je stejně ochotný jako ostatní SMERáci. Na tuto pozici hledáme osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZP nebo OZZ.
Do e-mailu napište, že jste osobou OZZ nebo OZP.
Životopis zašlete na e-mail prokesova.l@smero.cz kontaktní osoba: Lenka Prokešová

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SMERO, spol. s r.o.
  • Termin: 1.6.2021
  • Místo: Jihomoravský kraj, Hodonín
  • Plat: od 8500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 25.6.2021