Vedoucí sociálních služeb

Oblastní charita Červený Kostelec Královéhradecký kraj, Trutnov
Plný úvazek

26000 — 32000 Kč

Detail pracovní pozice

VEDOUCÍ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB
Požadavky na pracovní pozici:
- důkladná znalost zákona č. 108/2006 Sb. o soc. službách, vyhlášky č. 505/2006
- odpovídající vzdělání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb.
- dobrá znalost standardů kvality sociálních služeb
- znalost práce na počítači (Office 365), znalost programu Cygnus 2 výhodou
- zkušenost s vedením týmu
- zkušenosti na pozici sociální pracovník min. 3 roky
- řídící a koordinační schopnosti, zkušenosti s metodickým vedením výhodou
- znalost individuálního plánování výhodou
- schopnost samostatně rozlišovat priority v plnění úkolů, přijmout odpovědnost a rozhodnout
Stručný popis pracovní pozice:
- koordinuje, plánuje a kontroluje jednotlivé sociální služby (odlehčovací služba, odborné sociáln poradenství, chráněné bydlení, DOZP)
- metodicky vede sociální pracovníky na jednotlivých sociálních službách
- podílí se na metodikách, pracovních postupech a standardech kvality sociální služby - vyžaduje a kontroluje jejich dodržování v praxi
- vede porady se sociálními pracovníky
- spolupracuje s ostatními vedoucími na zajištění chodu zařízení
- spolupracuje s vedením organizace na rozvoji sociálních služeb
- kontrolní činnost
- řešení mimořádných situací ve spolupráci s vedení Domova sv. Josefa
Nabízíme:
- podporu dalšího vzdělávání
- obědy (výběr ze 3 jídel) za 20,- Kč/oběd
- po 6-ti měsících příspěvek na dovolenou, volnočasové aktivity, zájmové kroužky dětí atd. až do výše 16.500,- Kč/rok
- 5 dní dovolené navíc, tj. celkem 25 dní
- příjemné a přátelské prostředí, nově zrekonstruovaný areál

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Oblastní charita Červený Kostelec
  • Termin: 1.6.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Trutnov
  • Plat: od 26000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.7.2021