Vrchní referent/rada v oddělení dokumentace katastru nemovitostí

Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj Královéhradecký kraj, Trutnov
Plný úvazek

21260 — 31240 Kč

VRCHNÍ REFERENT/RADA V ODDĚLENÍ DOKUMENTACE KATASTRU NEMOVITOSTÍ
Požadujeme:
- min. vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
- znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
- pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
- technické dovednosti v grafických programech PC pro účely práce s mapou vítány
Náplň a místo výkonu zejména:
- revize údajů katastru - práce v kanceláři a v terénu, komunikace s vlastníky nemovitostí a úřady
- zjišťování hranic pozemků při obnově operátu - práce v terénu
- vedení dokumentace katastru nemovitostí
- potvrzování geometrických plánů a tvorba neměřických záznamů
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené státního zaměstnance
- odměňování v souladu s nařízením vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů (zařazení v 10. platové třídě)
- příjemné pracovní prostředí
- možnost odborného růstu
- systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, FKSP, pružná pracovní doba)
Požadované dokumenty:
- strukturovaný profesní životopis s popisem dosavadní odborné praxe
- kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj
  • Termin: 1.6.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Trutnov
  • Plat: od 21260 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.7.2021