Administrativní pracovník/ce - Pokladní/k

BM ČESKO s.r.o. ,
Plný úvazek

19610 Kč

Detail pracovní pozice

Pozice: Administrativní pracovník/ce - Pokladní/k
Místo vhodné i pro absolventy i pro OZP.
bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici Administrativní pracovník/ce, Pokladní/k.
Náplň práce: práce s pokladnou, přijímání a kontrola faktur, komunikace s nákupním a účetním oddělením, práce s trezorem.
Požadujeme: SŠ (maturitu), samostatnost, spolehlivost, praxe v účetnictví výhodou, výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: HPP, zajímavé mzdové ohodnocení, samostatnou práci, možnost seberealizace. P.
Nástup dohodou.
Mzda: 19 610,- Kč
Zaměstnanecké výhody: Prémie, stravenky
Kontakt: Dudalski Krzysztof, tel.: 725 990 426, e-mail: regionalny4@baumax.cz
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail regionalny4@baumax.cz
Místo výkonu práce: BM ČESKO s.r.o. prodejna Příbram, Příbram - ul. Evropská

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BM ČESKO s.r.o.
  • Termin: 28.4.2021
  • Místo: ,
  • Plat: od 19610 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 1.7.2021