Vedoucí speditér / speditérka

LogEx logistics s.r.o. Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
Plný úvazek

35000 — 60000 Kč

Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu personalistika@logex.cz.
Na pozici potřebujete především:
- praxe minimálně 2 rok
- pracovitost, vytrvalost a odhodlání
- obchodního ducha
- ochotu učit se novým věcem
- výborné komunikační dovednosti
- schopnost dělat rychlá a správná rozhodnutí
- pečlivost
- obecnou znalost zeměpisu Evropy
- dobrou znalost práce na PC (práce s databázemi)
- znalost aukčního systému v Transporeonu
- schopnost práce v souvislostech matematického uvažování, podobenství,, jakéhosi makléře burzy
- odolnost proti stresujícím okolnostem.
Velkou výhodou je:
- znalost angličtiny nebo německého jazyka na aktivní úrovni
- znalost dopravního trhu celovozových zásilek do destinací západní Evropy
- kontakty na dopravní společnosti, které se orientují na Evropu
Náplň práce:
- vedení týmu dispečerů
- zajištění, řízení přepravy a vyhledávání optimálního řešení přepravy včetně plánování vhodné trasy a vytíženosti jednotlivých vozidel
- komunikace se zákazníky, sledování plnění dodávek zboží
- výběr vhodných dopravců, udržování obchodních vztahů
Nabízíme:
- nabídka práce na míru dle zkušeností a praxe
- jistotu práce na HPP
- zázemí úspěšné, rostoucí společnosti
- nadstandardní výdělky s řadou individuálních i týmových výkonnostních bonusů
- 13. i 14. plat, - pravidelné zvyšování základní mzdy (každý odpracovaný rok)
- možnosti kariérního růstu na ředitele pobočky
- příležitosti pro vzdělávání a profesní rozvoj
- zvyšování dnů dovolené (za každý rok den navíc)
- individuální motivační příspěvky
- stravenky, příspěvky na dovolenou, firemní akce, zájezdy
- možnost home office.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: LogEx logistics s.r.o.
  • Termin: 1.5.2020
  • Místo: Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 28.5.2021