Vedoucí a zástupce vedoucího prodejny

BM ČESKO s.r.o. ,
Plný úvazek

35000 Kč

Detail pracovní pozice

Pozice: Vedoucí a zástupce vedoucího prodejny
bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Vedoucí a Zástupce vedoucí prodejny.
Náplň práce:
- zodpovědnost za vedení svěřené prodejny
- plnění stanovených cílů a obchodních výsledků prodejny
- zodpovědnost za správné fungování prodejny, pravidelný reporting
- řešení provozních záležitostí, zpracování podkladů
- vedení týmu, jeho hodnocení, nábor nových zaměstnanců
- zodpovědnost za pracovnělékařské prohlídky
Požadujeme:
- minimálně SŠ
- praxe na stejné nebo obdobné pozici v hobbymarketu
- zaučení na jiné prodejně BM Česko s.r.o. / bauMaxu
- samostatnost, zodpovědnost
- profesionální jednání a vystupování
- prozákaznický přístup
Nabízíme:
- nadstandardní mzdové ohodnocení
- benefity
- možnost pracovního poměru na dobu neurčitou
- možnost seberealizace
Zaměstnanecké výhody: stravenky
Nástup možný ihned nebo dohodou. Mzda: 35 000,- Kč
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz
Místo výkonu práce: BM ČESKO s.r.o. prodejna Příbram, Příbram - ul. Evropská

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BM ČESKO s.r.o.
  • Termin: 28.4.2021
  • Místo: ,
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 1.7.2021