PRACOVNÍK / PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

20160 Kč

- Místo výkonu práce: Pražská č.p. 20, 503 15 Nechanice
- PP na dobu určitou (10.6.2021 - 8.9.2021)
- Náplň práce: péče o seniory v rámci komplexní ošetřovatelské péče 24 hodin denně, pomoc při oblékání a svlékání včetně speciálních pomůcek, pomoc při podávání jídla a pití, pomoc při aktivizačních činnostech, podpora soběstačnosti a nezávislosti seniorů v péči.
- Požadujeme: vztah ke starým lidem, lidský přístup, organizační schopnosti, práce v týmu, schopnost učit se novým věcem, slušné a spolehlivé jednání, praxe výhodou, vzdělání v oboru či rekvalifikační kurz v oboru výhodou.
- Nabízíme: Mimořádné odměny, připlatky za výkon práce formou noční služby, odpolední služby, služby o víkendu a práce ve svátek, příspěvek na oběd, občerstvení v místní kavárně za výhodné ceny, příspěvek na dopravu po zapracování
- V případě zájmu nám zašlete životopisy na e-mail: tsabak@senior-centrum.cz nebo nás navštivte osobně (každé úterý od 9 do 10 hodin) nebo telefonicky, kontaktní osoba: Tsabak Mariia, tel.: 73 11 499 12, e-mail: tsabak@senior-centrum.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o.
  • Termin: 10.6.2021
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 20160 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.7.2021